BOE NV156FHM-N4K 15.6 Inch FHD EDP 40Pin Laptop LCD Screen
Laptop Screen
2 views
Chat Now
►Product Introduction The NV156FHM-N4K is an original 15.6" Slim 30Pin TFT laptop LCD screen, featuring FHD resolution for crisp visuals. Its screw-free design simplifies installation, making it a ... View More
Messages of visitor Leave a Message